preloader

Изменения в Правилах Cash`U CLUB с 31.03.2020

Привет, дружище! Обрати внимание, что с 31.03.2020 вступают в силу изменения в Правилах программы вознаграждений Cash`U CLUB (далее – Правила). И, как всегда, все наши изменения – только к лучшему!

Вот краткий перечень внесенных изменений:

1. Мы отменили плановый автоматический пересмотр уровня статуса в Cash`U CLUB, согласно которому статус снижался, если сумма начисленных бонусов Cash`U за последние 12 месяцев была ниже текущего уровня статуса. Теперь твой клубный статус в безопасности и больше не будет снижаться!

2. Обрати внимание на изменения в п. 8.1.3 и п. 8.1.4 Правил:

«8.1.3. відсутні операції в мобільному додатку «Альфа-Мобайл» (Сервісні операції не враховуються) впродовж останніх 365 днів з моменту підключення до Програми та у відповідності до п.8.4., та/ або

8.1.4. відсутні покупки по всім Карткам Учасника впродовж останніх 183 днів у відповідності до п.8.4.».

3. Ознакомься с обновленным п. 8.4 Правил:

«8.4. При анулюванні бонусів, перший перегляд виконання Учасником умов п.8.1.3 - п.8.1.4 здійснюється не менше ніж через 365 днів з моменту підключення Учасника до Програми (згідно п.2.2 цих Правил), а саме в останній календарний день місяця. При цьому, аналізується період з останнього календарного дня місяця вступу до Програми (або першого дня календарного місяця після місяця вступу до Програми у високосний рік) до останнього календарного дня місяця першого перегляду.

Другий перегляд і кожний наступний здійснюється у термін, вказаний у п.8.5. починаючи з дати першого перегляду (не враховуючи анулювання бонусів, що відбувається на щоденній основі з моменту запуску Анулювання бонусів та при наявності підстав, зазначених у п.8.1.1 та/або п.8.1.2 цих Правил).

При цьому:

- по п.8.1.3. враховується відсутність операцій в мобільному додатку «Альфа-Мобайл»  впродовж 183 днів до дати поточного перегляду (Сервісні операції не враховуються)  

- по п.8.1.4. враховується відсутність покупок по всіх Картках Учасника впродовж 183 днів до дати поточного перегляду.»

Актуальная версия Правил размещена на сайте: https://cashuclub.com.ua/regulations