preloader

Зміни до Правил Cash`U CLUB з 31.03.2020

Привіт, друже! Зверни увагу, що з 31.03.2020 набувають чинності зміни до Правил програми винагород Cash`U CLUB (далі – Правила). І, як завжди, всі наші зміни – тільки на краще!

Ось короткий перелік внесених змін:

1. Ми відмінили плановий автоматичний перегляд рівня статусу в Cash`U CLUB, згідно з яким статус знижувався, якщо сума нарахованих бонусів Cash`U за останні 12 місяців була нижчою за поточний рівень статусу. Але тепер твій клубний статус у безпеці і більше не буде знижуватись!

2. Зверни увагу на зміни в п. 8.1.3 та п. 8.1.4 Правил:

«8.1.3. відсутні операції в мобільному додатку «Альфа-Мобайл» (Сервісні операції не враховуються) впродовж останніх 365 днів з моменту підключення до Програми та у відповідності до п.8.4., та/ або

8.1.4. відсутні покупки по всім Карткам Учасника впродовж останніх 183 днів у відповідності до п.8.4.».

3. Ознайомся з оновленим п. 8.4 Правил:

«8.4. При анулюванні бонусів, перший перегляд виконання Учасником умов п.8.1.3 - п.8.1.4 здійснюється не менше ніж через 365 днів з моменту підключення Учасника до Програми (згідно п.2.2 цих Правил), а саме в останній календарний день місяця. При цьому, аналізується період з останнього календарного дня місяця вступу до Програми (або першого дня календарного місяця після місяця вступу до Програми у високосний рік) до останнього календарного дня місяця першого перегляду.

Другий перегляд і кожний наступний здійснюється у термін, вказаний у п.8.5. починаючи з дати першого перегляду (не враховуючи анулювання бонусів, що відбувається на щоденній основі з моменту запуску Анулювання бонусів та при наявності підстав, зазначених у п.8.1.1 та/або п.8.1.2 цих Правил).

При цьому:

- по п.8.1.3. враховується відсутність операцій в мобільному додатку «Альфа-Мобайл»  впродовж 183 днів до дати поточного перегляду (Сервісні операції не враховуються)  

- по п.8.1.4. враховується відсутність покупок по всіх Картках Учасника впродовж 183 днів до дати поточного перегляду.».

Актуальна версія Правил розміщена на сайті: https://cashuclub.com.ua/regulations