preloader

Обирай свій квітневий кешбек

Традиційно нагадуємо, що ми оновили перелік категорій з підвищеним кешбеком на квітень. Вони вже доступні у розділі  Cash’U CLUB мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine.

Як завжди, тобі запропоновано до 10 категорій покупок, з яких можна обрати від 2 до 5 варіантів. Кількість залежить від твого статусу у Cash’U CLUB.

Сподіваємося, що ти скористався порадами щодо безпечних безконтактних та онлайн-платежів під час карантину, а значить – покращив стан свого рахунку у Cash’U CLUB. Бонуси можеш обміняти на участь у розіграшах. У цьому місяці ми як ніколи ретельно підбирали найкращі подарунки.

Отже, у квітні бери участь у нових розіграшах, де приз це:

- робот-пилосос,

- планшет із «яблучком»,

- гіроскутер для міста.

До того ж триває збір учасників розіграшів, які пройдуть у середині квітня, і хтось стане власником «яблучного» ноутбуку та річного абонементу в спортивний клуб. Ще є час приєднатися!

Разом з тим не забувай, що Cash’U CLUB дає можливість заробляти більше кешбеку завдяки акціям. У розділі «Акційні пропозиції» на тебе чекає:

- 5% кешбеку на онлайн-покупки в інтернет-магазині мережі техніки та електроніки  Eldorado.ua,

- 5% кешбеку на розрахунки у АЗК Glusco по всій Україні.

Отже,

- зайди/встанови мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine та переходь  до розділу Cash’U CLUB, де одразу побачиш баланс своїх бонусів Cash’U;

- обери свій кешбек у розділі «Підвищені категорії», а після цього натисни кнопку «Використати бонуси» та «Виграти подарунки» і обери розіграші, що найбільше до вподоби.

І пам’ятай, все буде добре!