preloader

Пьотр Авен

Член Наглядової ради Альфа-Банку Україна, представник ABH Ukraine

З 1994 р. по червень 2011 р. займав посаду Президента Альфа-Банку (Росія). До зони його відповідальності входили стратегічні питання розвитку Альфа-Банку (Росія), а також контакти з діловими та урядовими колами Росії та країн зарубіжжя. Перш ніж приступити до роботи в Альфа-Банку (Росія) в 1994 році, Пьотр Авен у 1991-1992 роках очолював Міністерство зовнішніх економічних зв'язків Російської Федерації, одночасно був представником Президента РФ зі зв'язків з індустріально розвиненими країнами «Великої Сімки». До цього (1989-1991) працював у Міжнародному інституті прикладного системного аналізу в Лаксенбург, Австрія.

Зараз Пьотр Авен є Головою Ради директорів ABH Holdings S.A., членом Наглядової ради Альфа-Банку Україна, членом Ради директорів Альфа-Банку (Росія) і Головою Ради директорів Групи «Альфа Страхування».

Пан Авен є членом Ради директорів Російської економічної школи (РЕШ), членом Президентської Ради з міжнародних відносин Єльського університету (США), а також входить до Піклувальних Рад: МДУ ім. Ломоносова, Російського географічного товариства, є Співголовою Піклувальної Ради Державного музею образотворчих мистецтв імені А.С. Пушкіна. Крім того, пан Авен є членом Президії «Російської ради з міжнародних справ» («РРМС»), обіймає посаду професора ДУ ВШЕ (Державний університет - Вища школа економіки) і є Почесним доктором Латвійського Університету. З квітня 2006 року входить до правління Російського союзу промисловців і підприємців. У 2007 році був обраний головою Російсько-латвійської ділової ради.

Пьотр Авен закінчив МГУ в 1977 році, має ступінь кандидата економічних наук (спеціальність «Економетрика»). Народився в м. Москва (Росія) в 1955 році.